top of page

לקוחות

דנה ועמית

"אוסי היקרה,

אני לא יודעת לבחור. כזו אני, תמיד מתלבטת. כשקנינו את הדירה היה לי ברור שאני חייבת עזרה.  היה לי כיוון וחלק מהרהיטים, אבל הייתי חייבת מישהי שתכריע, תכוון, תייעץ, תראה את התמונה המלאה והכי חשוב מישהי עם המון סבלנות! ואת ללא ספק  נתת מענה לכל זה  והרבה יותר.אז אחרי תהליך ארוך של שיפוץ, נגרות, צבע, רהיטים, אומנות, רצינו להגיד תודה על התהליך, ההקשבה הסבלנות וכמובן המענה בוואצאפ. תודה שעזרת לנו ליצור בית חם , נעים, ייחודי ויפה. בדיוק כמו שדמיינו  ואף יותר!

"אנחנו ממש מברכים על השידוך שלנו אלייך. אחרי שבעבר עשינו מעברי דירה ושיפוצים ותמיד חסכנו על מעצב פנים, ובסוף עשינו המון החלטות פזיזות, והמון בחירות שלא התאימו זו לזו, החלטנו שהפעם עובדים עם מישהי שתלווה אותנו מבחירת מטבח ועד רמת בחירת התמונות על כל קיר וקיר, ואין שמחים מאיתנו!

זה תהליך ארוך, שיש בו המון פרטים והמון החלטות, ובדרך הכרנו לעומק והרווחנו חברה.
יש לך סבלנות וגישה רגישה לכל אחד מבני המשפחה, כולם התחברו אליך והרגישו שאת שם עבורם, עם כל אחד עשית ברור צרכים ורצונות מעמיק, והצלחת גם ללכת עם הרצונות והצרכים וגם להביא את הדעה והסטנדרט המקצועי הלא מתפשר שלך.
באופן אישי, כמי שעיצבת עבורי לא רק את הבית אלא גם את הסטודיו והקליניקה - זה היה תהליך מעצים - הרגשתי שאת עוזרת לי לשאוף גבוה, להעז, להאמין. ליווית אותי יד ביד להגשמת חלום של שנים!"

3

עידית וליאור

"אנחנו ממש מברכים על השידוך שלנו אלייך. אחרי שבעבר עשינו מעברי דירה ושיפוצים ותמיד חסכנו על מעצבת פנים, ובסוף עשינו המון החלטות פזיזות, והמון בחירות שלא התאימו זו לזו, החלטנו שהפעם עובדים עם מישהי שתלווה אותנו מבחירת מטבח ועד רמת בחירת התמונות על כל קיר וקיר, ואין שמחים מאיתנו!

זה תהליך ארוך, שיש בו המון פרטים והמון החלטות, ובדרך הכרנו לעומק והרווחנו חברה.
יש לך סבלנות וגישה רגישה לכל אחד מבני המשפחה, כולם התחברו אליך והרגישו שאת שם עבורם, עם כל אחד עשית ברור צרכים ורצונות מעמיק, והצלחת גם ללכת עם הרצונות והצרכים וגם להביא את הדעה והסטנדרט המקצועי הלא מתפשר שלך.
באופן אישי, כמי שעיצבת עבורי לא רק את הבית אלא גם את הסטודיו והקליניקה - זה היה תהליך מעצים - הרגשתי שאת עוזרת לי לשאוף גבוה, להעז, להאמין. ליווית אותי יד ביד להגשמת חלום של שנים!"

נוף בטורקיז

חגית ואודי

"כשראיתי את הבית של אוסי לראשונה חיכיתי לרגע שנקנה בית שתוכל לעצב לנו.  הרגע הגיע ואוסי במחשבה מקורית, צבעונית ומלאת השראה עשתה איתנו (האמת שעם בן-זוגי בעיקר) את בית החלומות שלנו. רצינו לומר תודה.

תודה על ההשראה, על התכנון. על ההכלה (ורק הוא שם יודע שאנחנו לא פשוטים), ובעיקר המקצועיות מולנו ומול אנשי המקצוע השונים.

תודה אוסי יקרה!!"

יערה ואביעד

״אוסי היקרה, עכשיו יש כבר בית.  הדרך הייתה ארוכה אך חשובה. תודה רבה על התכנון והליווי שלך לכל אורך הדרך. על כך שהבאת את הראיה, ההבנה, וההזדמנות שאפשרה לנו לחלום ולהגשים והכי חשוב לבחור נכון! הרבה החלטות שהיו זקוקות לטיפים שלך כדי להילקח והרבה מאוד התייעצויות, שהיית זמינה להם בכל רגע נתון ולא עזבת אותנו לרגע. תמיד הרגשנו שאת איתנו ושאיכפת לך מאוד. כיוונת אותנו גם ליופי אך גם (ולא פחות חשוב) לפרקטיות וגם ידעת ללחוץ שוב ושוב כשכבר התעייפנו... אז תודה ענקית על כל הדרך הזו. ״

נורית וגיל

״אוסי יקרה, היה לנו לעונג לעבוד איתך ובזכותך חדר הרחצה מדהים!...ידעתי שכשאת בתמונה בחירת הצבעים / חומרים / מוצרים / ספקים תהיה מוצלחת ביותר ותהיה לטעמנו, ושגם ההוצאה לפועל של ' מבצע חדר הרחצה' ושל כל מה 'שמסביב' תהיה על הצד הטוב. נתנו לך חופש כי ידענו שיש על מי לסמוך וצדקנו(!) וזה נתן לנו המון שקט...את אשת מקצוע נפלאה ונעימה, אנחנו מודים לך על הדרך ועל התוצאה וממליצים עלייך בחום רב!!״

חגית ואריה

אוסי היקרה,
רוצים לומר לך תודה ענקית מכל הלב על עיצוב הבית שלנו. המקצועיות הגבוהה, הליווי המסור והסבלנות שלך גרמו לתהליך להיות חיובי ביותר. עזרת לנו לעצב ולסדר את הבית בצורה שונה ונכונה יותר.  

אנשי מקצוע שהבאת עשו עבודה טובה. הפריטים שבחרת לצורך העיצוב והסטיילינג שידרגו את הבית שלנו. שמחים שעבדנו אתך וממליצים בחום.

נתי ואמיר

״אוסי, א​חותי האלופה!
המון המון תודה על המקצועיות שבך! הירידה לפרטי פרטים.. מיליון סובלנות והתמדה! בעלת סופר ריכוז גם שכבר אנחנו התעייפנו מזמן !
לא מובן מאליו!

ממליצה מניסיון אישי! תיכנון מוקפד לפרטים , א'-ת' ... תכניות הריסה, בניה, חשמל, אינסטלציה.. תכנון מטבח מושלם ונגרות לעמדת העבודה שלי!
תודה על בית פרקטי ומהמם!!״

מיטל ויניב

״ממליצה בחום על אוסי היקרה שליוותה אותנו עוד בשלבי רכישת הדירה דרך מציאת הספקים ואנשי המקצוע המתאימים ועד העיצוב של כל הבית כולל כל האלמנטים הקטנים שעושים את ההבדל הגדול. היא הבינה בדיוק מה הטעם שלנו ולפי זה עשתה את כל התכנון ולא שכחה דבר, גם כשבעלי הבית כבר עייפו. המון המון תודה.״

חן וזיו

 "תודה על הליווי המסור לכל אורך הדרך, התייחסת לביתנו כאילו הוא ביתך, עם הרבה סבלנות, הבנה ורצון טוב לכל אורך הדרך.

תודה על הליווי הצמוד והתמיכה. טוב לנו בבית ויש לך חלק גדול בזה. זה לא היה קורה בלעדיך"

הירוק היום ירוק מאד

טליה ורמון

״את אוסי הכרתי במהלך שיפוץ הבית הסמוך. דיברתי איתה, הרגשתי חיבור מהרגע הראשון וידעתי שכשיבוא יומי, אפנה אליה..

עבר זמן וגם אנחנו הבשלנו. פניתי לאוסי.

אמנם ידעתי מה אני רוצה, אבל היה צריך להפוך את החזון לתוכניות עבודה פרקטיות וליילד תהליך שהוא מורכב וממושך.

אוסי היתה בכל שלב, בכל התלבטות, תמיד בנועם, תמיד רגועה וקשובה, אכפתית, מחוייבת.

תענוג.

ממליצה באהבה ובחום!״

מורן ושי

״את אוסי הכרתי שחיפשתי מעצבת שלא מפחדת מצבעים:) 
כשנפגשנו, השיחה הראשונית גרמה לי להבין שעם אשת מקצוע כזו נעימה אני רוצה לעבוד. 
קנינו דירת קבלן והיינו צריכים לרהט ו"לקשט" את כל הבית והכל נעשה בצורה נינוחה, זורמת, עניינית וכל בחירה היתה בול - מצבעים/ מוצרים ואף ספקים בהמלצתך! 
הבחירה בך אוסי יקרה, נתנה לי המון שקט ושלווה בכל הטירוף של ריהוט בית מאפס! 
את שם בכל שנייה, בכל התלבטות שאני צריכה, לא מוותרת על התוצר הסופי ופשוט מופלאה!
מודה לך מאד וכמובן ממליצה בחום לכל מי שרק שואל.״

bottom of page